Англійський Міні-садочок


Група неповного дня

Перебування 4 години

У нашому міні-саду Ваша дитина потрапить у цікавий та ненудний світ англійської мови за допомогою повного занурення. Наші педагоги розмовлятимуть з малюками лише англійською. Ми будемо грати, співати, ліпити, малювати, готуватися до школи, пити чай і навіть ставити невеликі театральні вистави і все це англійською!

Велика увага також приділяється розвитку пам'яті, мислення та моторики, а секції Family Fan привернуть батьків до спеціально підготовлених завдань, які вони зможуть виконувати вдома разом зі своїми дітьми.

Дітям сподобаються пісні, творчі завдання, вправи на основі методу фізичного реагування та захоплюючі уроки, які розширюють кругозір дітей та пов'язують навчання із дивовижним світом навколо нас.

Психологи довели, що вивчення іноземних мов дітям дається набагато легше, ніж дорослим. Деякі фахівці вважають, що найвдаліший вік – з 4 до 8 років, інші впевнені, що з 1,5 до 7. Як би там не було, багато батьків замислюються над тим, як навчити дитини англійської – одній з найпоширеніших мов світу.

Оптимальний варіант навчання англійської мови дітей – це починати з 4 років, а то й раніше. Так, діти розмовляють тими мовами, які вони чують. Таким чином, якнайшвидше впровадження в життя вашої дитини вивчення англійської мови сприятиме швидкому його схоплювання. Надалі, коли ваша дитина підросте, розмовна англійська буде відтворюватись на підсвідомому рівні без акценту, з використанням коректної граматики.

Методика занурення у мовне середовище є найефективнішим методом вивчення англійської. Він полягає в тому, що у житті малюка з'являється час занурення в мову, завдяки чому дитина вільно переходить зі спілкування рідною мовою на спілкування англійською. І навпаки. Мовне середовище необхідне. І тоді малюк навчиться не просто повторювати за вами англійські слова, але й розуміти, грати, думати англійською мовою! Оптимально, якщо англійською ви спілкуватиметеся постійно. Деякі стверджують, що одночасне навчання англійської мови та української може викликати у дітей плутанину. Але практичний досвід повністю заперечує це твердження.

Методика занурення в мову формує ігрове розвиваюче середовище, у малюка розвиваються лінгвістичні навички, здатність сприймати англійську мову на слух, пам'ять. А також увага, мислення та мова.

Завдяки різноманітності діяльності (рухливі ігри, читання, малювання, рахування, ліплення, аплікації, найпростіші домашні досліди, навички самообслуговування) під час одного занурення в мову, у малюка посилюється інтерес до нових занять, формується позитивна мотивація до вивчення англійської.